Orbiloc Dog Dual LED turvalamp

Kollane
Punane
Roheline
Roosa
Sinine
Valge
Tootekood: - Kategooria:
Bränd:

Obiloc

Värvus:

Kollane, Punane, Roheline, Roosa, Sinine, Valge

Toote detailinfo

Omadused:
Nähtavus kuni 5km ja valgusvihu nähtavusraadius kuni 270 kraadi, veekindel kuni 100m, kannatab raskust kuni 100kg. Vilkuv (kuni 250h) või põlev (kuni 100h) valgus.

Komplekti kuuluvad: tuluke, kummist kinnitusrihm ja takjapaelaga kinnitusrihm. Tootel on 3 aastane garantii. Patarei kaasas.

Tootja: Orbiloc, Taani.

Kollane värv on uduse ilmaga kõige paremini nähtav, olles samas silmadele õrn, mistõttu on see hea värv jalutades koera rihma otsas. Kollane on ka üleüldine hoiatusvärv autojuhtidele hoo maha võtmiseks.
Punane värv paneb meid võimalikule ohule tähelepanu pöörama. Vastava eesmärgiga on punased tuled autodel, jalgrataste, liikluskmärkidel. Punane värv on pimedas silmadele õrn,samas aga kõrge märgatavusega.
Roheline on rahustava toimega ning uuringute järgi märkame rohelist värvi kõige kergemini. Roheline on hea värv ka päikesepaistelise ja valge ilmaga.
Roosa värv on uduse ilmaga hästi nähtav, olles samas silmadele õrn, mistõttu on see hea värv jalutades koera rihma otsas
Sinine tuleb ülejäänud liiklusvalgustusest kõige paremini esile. Sinisel on ennetav efekt, mida seostatakse politsei, pääste ning õnneustega, mis paneb autosõitjaid hoogu maha võtma.
Valge on liikluses igapäevane ja tuntud värv. Valge valguskiir liigub kiiremini kui värvilised, mistõttu paistab valge lamp ka läbi väga paksu udu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Orbiloc Dog Dual LED turvalamp”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga