Koeramaius küüliku lihast

7,08 

Kategooria:
Bränd:

Farrado

Toote detailinfo

Toote kirjeldus:

Farrado koeramaius küüliku lihast 200g.

100% ilma lisatud lisaineteta kuivatatud küülikuliha maiused. Sobivad ideaalselt ka allergikutele.
100% monoproteiin
100% tera- ja gluteenivabad     100% puhas loodus
100% maitsev

Analüütiline koostis:

Toorproteiin 46,7%, toorrasv 25,0%, toortuhk 23,1%, toorkiud 0,6%, niiskus 4,5%
Analüüs sõltub loomulikest kõikumistest.
Hoida jahedas ja kuivas kohas. Palun olge alati värske joogiveega valmis. Valmistatud Saksamaal
Vaata ka meie teisi koeramaiuseid
Maaletooja MTÜ 4Käppa 50 59 748,  info@koeratoit24.ee

Nii nagu tähendab sügis laste jaoks kooli algust, ootavad ka koeralapsed kannatamatult koertekooli minekut, et saada targaks ja tubliks lemmikuks.

Koertekoolituse oluliseks osaks on looma kiitmine ja õppimise igakülgne toetamine. Koertekooli Hea Koer koolitaja Kristina Mägi jagab blogis nõuandeid, miks õpetamisel maiust kasutatakse ja milline meelehea sobib treeningule.

Miks koolitustel maiuseid kasutatakse?

Selleks, et mõjutada koera käitumist endale sobivas suunas ja ehitada üles usalduslikku, head suhet, peame me pakkuma koerale tema pingutuste eest midagi head. Koolitustel kasutame kinnistajateks peaasjalikult maiuseid. Kinnistajaks võib põhimõtteliselt olla mis iganes, mida koer sel hetkel soovib: mäng, lõhna nuusutamine, sügamine, ujumine, lemmikkäitumise sooritamine jpm. Maiuste eelistamisel on mitu põhjust.

Esiteks on söök kõigile elusolenditele elus püsimiseks vältimatult vajalik. Seega on vaja luua lihtsalt olud, kus õppijal poleks kõht kurguni täis, vaid tal on isu. Tavaliselt piisab selleks, kui kutsikale paari tunni vältel enne koolitust mitte süüa anda. Täiskasvanud koera puhul hoiduda lõuna- ja õhtusöögi andmisest enne koolitust.

Teiseks, maiustega treenimine saab olla väga kiire ja tõhus, sest maiuse tükid on nii väikesed, et koer neelab nad hoobilt alla ning on valmis kohe järgmist sooritust tegema. Mida rohkem kordusi lühikeses ajaühikus, seda tõhusam.

Kolmandaks, kuna treeningule tulevad väga erineva taustaga koerad, siis on vahel gruppides neid koeri, kes ei suuda rahulikult taluda teiste koerte mürgeldamist ja mängimist ning hakkavad haukuma ja rihmas tirima.  Maiustega treenimine (erinevalt nt. mänguga kinnistamisest) on ka nende arvates tavaliselt aga “vaikne ja viisakas” tegevus.

Loe tervet artiklit siit…

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Koeramaius küüliku lihast”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga