Adult Large Breed Chicken 12kg

54,00 

Laos

Kategooriad: ,

Lühikirjeldus: Kanalihast täistoit suurt tõugu koertele vanuses 1,5-7 aastat.

Koostisosad
Kanaliha (min. 23%), linnulihasaadused, mais, riis, oder, loomne rasv, maisigluteen, suhkrupeedi viljaliha, pärm, munapulber, linaseemned, kartulivalk, naatriumkloriid, kaaliumkloriid, metioniin, koorikloomad (glükosamiini allikas), kondroitiin, tauriin, saialilleekstrakt, yucca ekstrakt, rosmariiniekstrakt

Kvaliteedinäitajad
Valku 28,1%, õli ja rasva 17,3%, kiudaineid 3,0%, tuhka 6,0%, niiskust 8,0%, kaltsiumi 1,20%, fosforit 0,85%, glükosamiini 250 mg/kg, kondroitiini 100 mg/kg, vitamiin A 12 000iu/kg, vitamiin D3 1,200iu/kg, vitamiin E 600iu/kg, vaske (vasksulfaati) 12,0 mg/kg
Sisaldab E ja C vitamiini ning tokoferooli, mis on kasulikud antioksüdandid.

Toitmisjuhend

25-45kg /320 – 540g
45-80kg+ /540 – 940g

Koeri, kes täiskasvanuna kaaluvad üle 25 kg, loetakse suurt tõugu koerteks. Soovitatav päevane toidunorm tuleks jagada kaheks võrdseks toidukorraks päevas – hommikuseks ja õhtuseks. Toitmisjuhendist on soovitav kinni pidada, vaid üksikute koerte päevanorm võib varieeruda sõltuvalt koera aktiivsusest, vanusest või elukeskkonnast. Üleminek uuele toidule peaks toimuma järk-järgult, minimaalselt 4 pävaga. Uut toitu tuleb lisada varem söödu sekka iga päev natuke rohkem, säilitades päevase toidunormi. Selline sujuv üleminek uuele toidule väldib tekkida võivat seedeprobleemi (kõhulahtisust). Ole alati kindel, et Su lemmikul oleks juurdepääs puhtale ja värskele veele. First Class toit on välja töötatud hoidmaks Teie lemmikut tervena ning heas konditsioonis.

“IMMUNE+ (IMMUUNSUS +)
Sisaldab naturaalseid antioksüdante nagu vitamiin E ja C, seleeni, luteiini ja bioflavenoidide rikast tsitruseekstrakti, millede eesmärk on teotada Teie lemmiku immuunsüsteemi ja aitavad hoida Teie lemmiku tervena.

“HEALTHY COAT (TERVE KARVKATE)
Omega 3- ja 6 rasvhapete piisav sisaldus toidus tagab Teie lemmikule sileda ja läikiva karva.

“AIDS DIGESTION (SEEDIMINE)
Kõrge liha sisaldus ning ycca ekstrakt vähendavad väljaheite ebameeldivat lõhna.

“DENTAL CARE (HAMMASTE HOOLDUS)
Krõpsuvad graanulid aitavad hammastelt eemaldada kattu ning seega vähendavad ka hambakivi teket. See omakorda tagab parema hingeõhu.

“NATURAL INGREDIENTS (NATURAALSED KOOSTISAINED)
Sisaldab rikkalikult naturaalset kanaliha, ilma kunstlike lõhna- ja värvaineteta. Säilitusainetena on kasutatud ainult naturaalseid vitamiine E ja C ning rosmariiniekstrakti.

“JOINT CARE (LIIGESEID TOETAV)
Glükosamiini ja kondroitiini on lisatud kõikide senior- ja suure tõu sarja toitudesse. See aitab toita liigesekõhresid, tagades sellega liigeste pikema eluea.

Bränd

FIRST CLASS

Navigation

MINU OSTUKORV

Close