TELLIMINE

Koeratoit24.ee e-poest tellimise juhend 

 

Koeratoit24.ee e-poest saate tellida/osta koera ja kassitoitu ja neid saata kulleriga soovitud adressaadile või tulla ise toitudele järele valitud aadressile esmaspäevast laupäevani. Pühapäevaks tellimusi esitada ei ole võimalik.

 

Tellimiseks tuleb Teil valida e-poest soovitud kaubad ja need “Telli” nupu abil paigutada ostukorvi.

 

Tellimuse vormistamine

 

Ostukorvi sisu on püsivalt näha ekraani vasakul ülemises servas, millel klikkides pääsete tellimuse vormistamise lehele.

Kui soovite kaubale ise  järele tulla, siis transpordi eest eraldi tasuma ei pea.

Kui soovite kasutada kullerteenust, lisatakse tellimuse hinnale ka kullerteenuse maksumus

Kullerteenus hinnad ja  piirkonnad:

 

Tallinna piires
E-P (10.00-18.00) – 3,00

TALLINNA LINNAS EI  LISANDU KULLERITASU,  KUI TELLIMUS ÜLETAB 64 €

Tallinna lähiümbrus (Viimsi, Maardu, Jüri, Saku, Saue, Tabasalu)
E-P (10.00-18.00) – 5€

TALLINNA LÄHIÜMBRUSES EI LISANDU KULLERI TASU, KUI TELLIMUS ÜLETAB 82 €

Kaugematesse piirkondadesse – kokkuleppel
Smart postiga : hinnakiri

Omniva : hinnakiri

KUI TELLIMUS ÜLETAB 25€ SIIS ON SMART POSTIGA SAATMINE TASUTA!

 

Tellimust ei ole võimalik saata Eesti väikesaartele ning asustatud piirkondadest väga kaugele jäävatesse kohtadesse. MTÜ 4Käppa jätab endale õiguse loobuda tellimustest, mille kohale toimetamine ei ole kehtestatud hindade juures võimalik. Sellisel juhul võetakse tellijaga ühendust ning lahendatakse olukord erandkorras tellijaga individuaalselt.

 

Tellimuse vormistamise viimases etapis tuleb Teil täita enda/maksja andmed, et saaksime Teiega vajadusel ühendust võtta.

Tellimuse eest tasumine

Peale tellimust saadame Teie e-mailile arve. Mis on võimalik maksta kas läbi interneti panga meie pangakontole EE951010220207138228 SEB pangas või kauba kättesaamisel kullerile sularahas. Kui soovite maksta sularahas palume see kindlasti ära märkida tellimuse vormistamise juures olevasse lisainfo/kommentaarid lahtrisse.

* koeratoit24.ee e-poel on õigus vajadusel tellimusest loobuda tagastades ostjale kogu tasutud summa.

Tellimuse täitmine ja kauba tagastamine:

Tooted jõuavad kliendini üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul (alates arve tasumise päevast).

 

E-poest ostetud kaupa on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba väljastamise päevast. Tagastatav toode peab olema kasutamata ning rikkumata originaalpakendis. Kaubaga seotud tagastamise kulud kannab kauba tellija. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul pärast kauba tagasijõudmist.

 

MTÜ 4käppa kannab tagasi saatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st ekslikult saadeti vale toode).

 

Sinu isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, me ei avalda isikuandmeid kolmandale osapoolele (v.a kullerile transporditeenuse osutamiseks vajalik info).